PJATK w Gdańsku – Najlepsza Niepubliczna Akademia Techniczno – Artystyczna w Polsce – test z języka angielskiego / szkolenie BHP | PJATK w Gdańsku

Obowiązkowy test z języka angielskiego / szkolenie BHP

28.09.2012, 13:59

Dnia 1 października o godz.  10.00  studenci wydziałów Informatyki oraz Sztuki Nowych Mediów stacjonarnej mają stawić się w auli 015, żeby napisać test z języka angielskiego oraz odbyć szkolenie  wstępne z BHP (elementy BHP,  użytkowanie sprzętu w laboratoriach)  dla wszystkich studentów 1 roku studiów stacjonarnych – Informatyki i Grafiki.

Na podstawie wyników tego testu studenci zostają przydzieleni do grup.

Przypominamy studentom informatyki stacjonarnej, że tego samego dnia wcześniej, odbywa się wykład z UKOS – informacja na planie zajęć.

Obecność obowiązkowa !