PJATK w Gdańsku – Najlepsza Niepubliczna Akademia Techniczno – Artystyczna w Polsce - Global Talents | PJATK w Gdańsku

Global Talents – zapraszamy do międzynarodowego programu praktyk

19.05.2014, 20:52

globaltalentsŻyjemy w czasach postępującej globalizacji, mamy możliwość nauki języków obcych, w ciągu kilku godzin możemy przemieścić się z jednego końca świata na drugi. Pozwala nam to na rozwój, poznanie nowych, odmiennych od naszej kultur czy też zdobywanie międzynarodowych doświadczeń.… Dlaczego tak mało osób z tego korzysta?

Czym jest Global Talents?
Global Talents jest międzynarodowym programem praktyk profesjonalnych skierowanym do studentów oraz niedawnych absolwentów uczelni, którzy pragną wyróżnić się na rynku pracy zdobywając profesjonalne doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Promotorem programu jest AIESEC, największa organizacja pozarządowa prowadzona przez studentów.

Zapraszamy do zainteresowania się tym pomysłem na własny rozwój – szczegóły na profilu FB PJWSTK Gdańsk: