PJATK w Gdańsku – Najlepsza Niepubliczna Akademia Techniczno – Artystyczna w Polsce - konferencja ETHICOMP | PJATK w Gdańsku

Konferencja ETHICOMP – mgr inż. M. Płotka członkiem Komitetu Programowego

19.01.2015, 16:38

ethics

W bieżącym roku  obchodzi swoje dwudziestolecie seria konferencji ETHICOMP. Jubileuszowa Konferencja odbędzie się we wrześniu na Uniwersytecie De Montfort w Leicester, Wielka Brytania www.dmu.ac.uk/ethicomp2015.  Miło nam poinformować, że członkiem Komitetu Programowego i opiekunem dwóch ‘tracków’:  Researchers’ issues in Computer Ethics / Information Ethics studies oraz Teaching and professional ethics  jest nasza koleżanka, mgr inż. Małgorzata Alicja Płotka, wspólnie z naszym niedawnym gościem z Lizbony, dr. Goncalo Costą.