PJATK w Gdańsku – Najlepsza Niepubliczna Akademia Techniczno – Artystyczna w Polsce - wakacyjny staż | PJATK w Gdańsku

Wakacyjny Staż: czeka prawie 400 miejsc!

24.04.2015, 9:58

UM.STAZ.2015.04.08.banner.322x149.01a

Wakacyjny Staż: czeka prawie 400 miejsc!

Rozpoczyna się drugi etap projektu „Wakacyjny Staż 2015”. W tym roku 84 fundatorów staży przygotowało w swoich firmach 377 miejsc stażowych, czyli aż o 60 więcej niż w ubiegłej edycji! Od 13 kwietnia rozpocznie się nabór chętnych. Zgłoszenia należy składać on-line na stronie projektu www.wakacyjnystaz.gdansk.gda.pl do dnia 12 maja do godz. 23:59.

Jak w latach ubiegłych, również i w tym roku przekrój oferowanych stanowisk jest bardzo szeroki. Staże oferują firmy z branży informatycznej, stoczniowej, reklamowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, kancelarie prawne, banki, hotele,  firmy developerskie, Urząd Miejski w Gdańsku, media i wiele innych.

Wkrótce na gdańskich uczelniach wyższych, głównie w Biurach Karier, pojawią się plakaty zachęcające studentów do udziału w akcji. Przypominamy, że na staż mogą zgłaszać się studenci i absolwenci uczelni wyższych, którzy ukończyli studia nie później niż 2 lata przed zgłoszeniem.

Staże w ramach akcji trwają minimum miesiąc – w okresie od lipca do końca września. Ich termin ustala się indywidualnie z fundatorem stażu. Wynagrodzenie za miesiąc pracy wynosi min. 1100 zł brutto.

Akcja „Wakacyjny Staż” organizowana jest w Gdańsku po raz trzynasty. Poprzez staże i praktyki Miasto wspólnie z przedsiębiorcami pomaga studentom i absolwentom wyższych uczelni w zdobyciu nowych umiejętności oraz ułatwia im wejście na rynek pracy.

Pełna lista ofert stażowych jest już dostępna na stronie: http://wakacyjnystaz.gdansk.gda.pl/

UM.STAZ.2015.04.08.banner.636x340