PJATK w Gdańsku – O systemach telematycznych wdrożonych na PKM-prezentacja

O systemach telematycznych wdrożonych na PKM-prezentacja

31.05.2016, 15:15

PJATK_Logo

.

W sobotę, 11.06, przedstawiciele sopockiej firmy Microsystem, mgr inż Łukasz Klajbor,  inż. Sebastian Stefański i mgr Grzegorz Zięba zaprezentują praktyczne przypadki z projektowania i uruchomienia systemów telematycznych wdrożonych przez nich na Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Prezentacja odbędzie się w ramach zajęć przedmiotu Zarządzanie Urządzeniami Sieciowymi specjalizacji Systemy i Sieci Komputerowe, w godz. 8.00 – 11.15 i jest otwarta dla wszystkich studentów
i pracowników PJATK
. Zapraszamy.

.
PS. Osoby zamierzające wziąć w wydarzeniu udział proszone są o wcześniejsze powiadomienie mailowe na adres stasz@pja.edu.pl - w celu zapewnienia sali o właściwej wielkości.