Darmowy dostęp do bazy oprogramowania Microsoft dla studentów PJWSTK Gdańsk | PJATK w Gdańsku

Darmowy dostęp do bazy oprogramowania Microsoft dla studentów PJWSTK Gdańsk

14.01.2011, 11:21

Szanowni Studenci,

Miło nam poinformować, że gdański Wydział Informatyki PJWSTK wykupił dostęp do programu MSDNAA (Microsoft Developer’s Network Academic Alliance). Na mocy tego porozumienia, studenci (i pracownicy PJWSTK) uzyskali darmowy i wygodny dostęp w wielu rozwiązań Microsoft. Dla wygody użytkowników, nie jest konieczne instalowanie z płyt DVD dostępnych na uczelni – wystarczy ściągnięcie oprogramowania do domu za pomocą systemu ELMS (dostępny pod adresem: http://elms.pjwstk.edu.pl/). Szczegóły techniczne dostępne są u naszych Administratorów.

Warto podkreślić, że studenci, którzy uzyskali dostęp do oprogramowania, nie są zobowiązani do zaprzestania jego używania po zakończeniu studiów!

• © 2018 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl