Akademia CiscoPJWSTK GdańskKursy już w maju! | PJATK w Gdańsku

Akademia CiscoPJWSTK GdańskKursy już w maju!

26.04.2010, 23:13

Technologie sieciowe stanowią fundament rozwoju dzisiejszego świata IT, dlatego kwalifikacje w tej dziedzinie są poszukiwane i doceniane na rynku pracy. Umiejętności to jednak nie wszystko – pracodawcy oczekują wiarygodnego potwierdzenia kompetencji pracownika – najlepiej w postaci certyfikatów uznanych ośrodków.

Aby udostępnić taką możliwość, ośrodek PJWSTK w Gdańsku postanowił uruchomić Lokalną Akademię CISCO – pierwsze takie centrum w Gdańsku.

Program Cisco Networking Academy jest kierowany do szerokiego kręgu odbiorców. Adresatami programu są przede wszystkim uczniowie starszych klas szkół średnich, studenci oraz osoby zainteresowane poszerzaniem profesjonalnych umiejętności technicznych. Uczestnicy tego kursu nabywają umiejętności niezbędne do projektowania, budowania i bieżącej obsługi małych i średnich sieci komputerowych. Akademie Cisco oferują także kursy zaawansowanych technologii sieciowych oraz kursy podstaw informatyki i programowania komputerów.

Program kształcenia Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w nowoczesnym nauczaniu. Wiedza jest przekazywana za pomocą różnych technik – przy czym niezwykle istotną częścią kursu są zajęcia praktyczne przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Warto podkreślić, że dzięki doświadczeniu firmy Cisco, ich program jest stale rozbudowywany o analizę problemów spotykanych na rynku.

Podstawowy kurs w Cisco Networking Academy obejmuje 4 semestry (kursanci otrzymują certyfikaty ukończenia modułów) i kończy się egzaminem wewnętrznym. Kurs przygotowuje także do uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco Certified Networking Associate (CCNA) – przy czym ukończenie programu Lokalnej Akademii Cisco zapewnia obniżkę kosztu egzaminu państwowego nawet o nawet 80%!

UWAGA! Specjalna oferta dla uczniów szkół średnich!
PJWSTK w Gdańsku stawia sobie za cel promocję IT i rozwój kompetencji wśród uczniów gimnazjów i liceów. Dlatego przygotowaliśmy specjalną bonifikatę cenową dla młodszych roczników i dodatkowo – możliwość kolejnej obniżki dla zorganizowanych grup szkolnych (mogą one skupiać uczniów różnych szkół).

UWAGA! Specjalna oferta dla studentów PJWSTK!
Nasi Studenci otrzymują pierwszy semestr Programu Certyfikacji zupełnie za darmo, w ramach przedmiotu Sieci Komputerowe. Na kolejne semestry otrzymają specjalne zniżki – w zależności od uzyskiwanych na studiach wyników.

Aby uzyskać informację o warunkach szkoleń i o ofertach specjalnych, skontaktuj się z nami:

Tel. (58) 683  59  87;  (58) 683 59 82
Fax. (58) 682 10 67

Rekrutacja na kursy Akademii ruszają już w maju 2010 – szczegóły już wkrótce na stronach PJWSTK.