Akademia CISCO zmienia się dla was! | PJATK w Gdańsku

Akademia CISCO zmienia się dla was!

24.01.2020, 15:33

Od tego roku nastąpiły zmiany w szkoleniach Akademii CISCO. Cykl szkoleń został skompresowany z 4 do 3 semestrów (oraz CISCO CCNA SECURITY):

CCNA sem. 1 – Wprowadzenie do sieci

CCNA sem. 2  – Podstawy routingu, switching i sieci bezprzewodowe

CCNA  sem. 3  - Sieci firmowe, bezpieczeństwo i automatyzacja

Teraz tę samą wiedzę i umiejętności można nabyć szybciej. Oznacza to również, że uczestnicy biorący udział w pełnym cyklu szkoleń CISCO, ponoszą mniejszy koszt.

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sieci są fundamentem komunikacji przedsiębiorstw, szkół, administracji publicznej i osób prywatnych, a fundamentem Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP) są rozwiązania firmy Cisco.

Zapraszamy do zapisów w formularzu: https://docs.google.com/forms/d/1_KuqEwQd6IepP3Ny0sehShoGGPraxgqOmo-pCmy0weA/viewform?edit_requested=true

certyfikat10yearscisco_pjatk_gdansk

• © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl