Gala Zdolnych z Pomorza | PJATK w Gdańsku

Gala Zdolnych z Pomorza

18.06.2019, 9:37

W poniedziałek 17 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali podsumowującej kolejny rok projektu “Zdolni z Pomorza”. Podczas uroczystości wręczono nagrody laureatom konkursu projektów oraz Pomorskiej Ligi Zadaniowej. Była też możliwość zapoznania się ze stoiskami Lokalnych Centrów Nauczania Kreatywnego i uczelni, które są partnerami w projekcie „Zdolni z Pomorza” – w tym Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Celem projektu jest zapewnienie uczniom szczególnie uzdolnionym odpowiedniego wsparcia rozwoju poprzez właściwą diagnozę uzdolnień i adekwatne formy wsparcia (w zależności od obszaru uzdolnień ucznia), umożliwiające nabycie następujących kompetencji kluczowych:

• matematycznych i podstawowych kompetencji naukowo-technicznych,
  • informatycznych,
  • umiejętności uczenia się,
  • społecznych,
  • inicjatywności i przedsiębiorczości.

Więcej informacji o spotkaniach realizowanych przez naszą Uczelnię znajduje się TUTAJ

zdolni_z_pomorza_pjatk_gdansk_gala_czerwiec_2019_nastrone

• © 2019 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl