Informacja Biura karier: I Targi Pracy ICT 16-17 czerwca 2011r. | PJATK w Gdańsku

Informacja Biura karier: I Targi Pracy ICT 16-17 czerwca 2011r.

23.05.2011, 10:56

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na I Targi Pracy ICT, które odbędą się w dniach 16-17 czerwca 2011r. na terenie PJWSTK w Warszawie.

Targi kierowane są do studentów Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Wystawcami będą renomowane przedsiębiorstwa reprezentujące przede wszystkim branżę ICT.

Targi Pracy to doskonała okazja do spotkania z pracodawcami, którzy prowadzą rekrutację zarówno na staże, praktyki jak i oferujące pracę stałą. To możliwość poznania sposobu funkcjonowania firm, oferowanych ścieżek rozwoju, cenionych predyspozycji i kwalifikacji niezbędnych do zatrudnienia.

To również niepowtarzalna okazja dla studentów PJWSTK do zaprezentowania przyszłym pracodawcom swoich dokonań, sukcesów, umiejętności w specjalnie przygotowanym bloku prezentacyjnym.

W ramach Targów Pracy odbędzie się panel dyskusyjny na tematy związany z wyzwaniami obecnego rynku pracy, prezentacje wystawiających się firm, szkolenia, konkursy, konsultacje z doradcą zawodowym.

Więcej informacji będą mogli Państwo przeczytać na stronie: www.kariera.pjwstk.edu.pl