Informacja Biblioteki System PJWSTK Patron (katalog online) | PJATK w Gdańsku

Informacja Biblioteki System PJWSTK Patron (katalog online)

06.03.2011, 10:11

Szanowni Państwo,

Bibliotka PJWSTK informuje, że ukończony został pierwszy etap prac wdrożeniowych integrujących nasz oddział z zasobami uczelni. Dzięki tamu nasi Studenci mają już dostęp on-line do systemu Patron, który umożliwia przeszukiwanie katalogów PJWSTK. Możliwe jest także sprawdzenie, w której lokalizacji (Gdańsk, Warszawa, Bytom) przechowywana jest interesująca nas pozycja.

Z uwagi na to, że nie została jeszcze wdrożona pełna funkcjonalność modułów Patrona, informacja o statusie pozycji może nie być aktualna (status “do wypożyczenia” może mieć książka aktualnie w czytaniu) – prosimy weryfikować stan książki w lokalnym oddziale bibioteki (u pani Wandy Szejko).

System Patron dostępny jest pod adresem: http://system-biblioteka.pjwstk.edu.pl/Opac3/

Dodatkowo, w menu “Dla Studentów” pojawiła się zakładka “Biblioteka online” przenosząca nas do strony systemu Patron.