Informacja Biura Karier – KONKURS! do wygrania 10 000 euro! | PJATK w Gdańsku

Informacja Biura Karier – KONKURS! do wygrania 10 000 euro!

24.08.2011, 12:33

Masz pomysł na biznes w sieci?

Zgłoś się do konkursu „Start with e-nnovation” i wygraj 10 000 euro!

Zapraszamy do udziału w konkursie dla startupów, organizowanym w ramach konferencji e-nnovation.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować krótki opis swojego pomysłu (maksymalnie 500 słów). Wyjaśnić na czym polega jego innowacyjność, jak można na nim zarabiać i opisać jakie są możliwości wdrożenia projektu na rynku IT. W konkursie mogą brać udział także projekty w zaawansowanej fazie realizacji oraz te, które brały udział w innych konkursach.

To konkurs bez zobowiązań! Nie nabywamy praw do projektu, a wygrane pieniądze przeznaczasz na co chcesz!

Spiesz się – na zgłoszenia czekamy tylko do 28 sierpnia 2011. Więcej informacji na http://e-nnovation.pl/contest/

Biuro Karier PJWSTK

Izabela Przybył