Informacja Biura Karier – oferta pracy: Programista C/C++ | PJATK w Gdańsku

Informacja Biura Karier – oferta pracy: Programista C/C++

25.08.2011, 11:09

W imieniu firmy Qual Consulting poszukujemy Inżynierów/Programistów.
Qual Consulting jest firmą doradczą, która – w obszarze rekrutacji – specjalizuje się w poszukiwaniu Inżynierów / Programistów na terenie całego kraju dla swoich Klientów, globalnych liderów branży IT/Telecom oraz dla największych firm consultingowych z branży IT i Nowoczesnych Technologii.
Poszukujemy Kandydatów / Kandydatki na stanowisko:PROGRAMISTA C/C++
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy Kandydatów, którzy będą brali udział w międzynarodowych projektach, dotyczących tworzenia i rozwijania aplikacji w językach C/C++.

Oczekiwania:
• Wiedza i doświadczenie związane z programowaniem w językach C / C++ (pod uwagę brane będą również aplikacje studentów ostatniego roku studiów, posiadających wyłącznie akademickie doświadczenia w realizowaniu projektów w C lub C++, te aplikacje będą brane pod uwagę w kontekście stanowiska MŁODSZY PROGRAMISTA C/C++),
• Wyższe wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym,
• Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na efektywną komunikację i zrozumienie dokumentacji technicznej,
• Umiejętności pracy zespołowej.
Oferujemy:• Nowoczesne środowisko pracy oraz szerokie możliwości uczestnictwa w unikatowych i nowatorskich projektach,
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT,
• Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:rekrutacja_IT@qual.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Izabela Przybył