V Międzynarodowa Konferencja “Ergonomia narzędziem innowacji” | PJATK w Gdańsku

V Międzynarodowa Konferencja “Ergonomia narzędziem innowacji”

01.12.2009, 17:12

luchschen091000006Instytut Wzornictwa Przemysłowego i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na V Międzynarodową Konferencję Ergonomiczną.

Konferencja odbędzie się 8 grudnia 2009 r. w Warszawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

W konferencji udział wezmą polscy i międzynarodowi eksperci z zakresu wykorzystania zasad ergonomii w procesie projektowaniu innowacyjnego produktu oraz implementowania tego procesu w strategii biznesowej firmy.

Program konferencji:

•    Rola ergonomii produktowej i procesowej w strategii biznesowej firm produkcyjnych
•    Modele wdrażania badań ergonomicznych w przemyśle na przykładzie case studies prezentowanych przez firmy polskie i międzynarodowe
•    Przykłady wykorzystania rozwiązań ergonomicznych w procesie projektowania innowacyjnych produktów

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają przedstawicieli nauki i biznesu, w szczególności zaś kadrę kierowniczą przedsiębiorstw reprezentujących następujące sektory:

•    Meblarstwo
•    Transport i motoryzacja

•   IT

Szczegółowy opis konferencji oraz karta rejestracyjna Konferencja_Ergonomia narzędziem innowacji_program i informacje organizacyjne-2