Jesteśmy partnerem Innovation@Amazon | PJATK w Gdańsku

Jesteśmy partnerem Innovation@Amazon11.09.2019, 14:57

Już 28 września Gdańsk ponownie stanie się polską stolicą innowacyjności. W pięknym budynku Teatru Szekspirowskiego wystąpią eksperci Amazon z różnych państw. Nasza Akademia jest partnerem tego wydarzenia.

Zbliża się jedno z największych wydarzeń dla programistów i deweloperów w Polsce – konferencja Innovation@Amazon. To już IV edycja spotkania profesjonalistów z sektora IT: naukowców, inżynierów i wszystkich fanów nowych technologii. W ostatnią sobotę września, specjaliści Amazon z całego świata podczas swoich prelekcji opowiedzą o najbardziej innowacyjnych i najciekawszych rozwiązaniach nad jakimi obecnie pracują. W programie pojawiły się już zapowiedzi wystąpień na temat: Amazon Web Services, Machine Learning, IoT, Amazon Game Studios, Echo oraz Alexa.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej https://innovation-amazon.com/.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Fundacji ”MożeszITy” na organizację kursów programowania dla wychowanków domów dziecka z Gdańska i okolic.
Wydarzenie będzie można śledzić na polskim koncie Amazon na Twitterze: @AmazonNewsPL oraz dedykowanej stronie konferencji na FB: https://www.facebook.com/events/360801454788777/

innovation amazon

 

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Biuro Karier

Facebook

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl