Język japoński dla zaocznych WI i WSNM | PJATK w Gdańsku

Język japoński dla zaocznych WI i WSNM



12.10.2012, 10:13

Zajęcia z języka japońskiego będą odbywać się w co drugi piątek, poprzedzający zjazdy lat I i IV studiów niestacjonarnych (link):

  • Grupa 1 godzina 16.30
  • Grupa 2 godzina 18.00
  • Grupa 3 godzina 19.30.
Termin pierwszego spotkania to 19.X.2012.

Trzy nieobecności oznaczają skreślenie z listy kursantów!

Osoby chcące dopisać się do grupy proszę o kontakt na adres szymonbed@pjwstk.edu.pl.

Zmiana grupy – proszę dowiadywać się na pierwszym spotkaniu, u prowadzącego kurs.

Roboczy skład grup:

Grupa 1:

  1. Żarski Damian
  2. Dorsz Michał
  3. Przygocki Paweł
  4. Graużul Arkadiusz
  5. Sabiniarz Sylwia
  6. Standowicz Adrian
  7. Bartosik Robert
  8. Nande Nathaniel
  9. Lech Filip
  10.  Goyke Sebastian
  11. Opala Maciej
  12. Woźniak Łukasz
  13. Zieliński Andrzej
  14. Kozłowski Maciej
  15. Truchliński Dariusz
  16. Kapusta Tobiasz
  17. Haydasz Katarzyna
  18. Hinc Krzysztof
  19. Giełażyn Damian
  20. Romiński Damian
  21. Tomczak Eryk
  22. Felskowski Dariusz
  23. Dąbrowska Agnieszka
  24. Krawczyk Jakub
  25. Gan Dominika
  26. Miśkiewicz Anna

Grupa 2:

  1. Burcza Piotr
  2. Tadeja Radosław
  3. Głowacki Karol
  4. Niewiarowski Michał
  5. Krupski Grzegorz
  6. Kuzior Łukasz
  7. Czech Michał
  8. Klimaszewski Sławomir
  9. Prokorym Damian
  10. Grzenia Jakub
  11. Cieślik Martin
  12. Szamocki Patryk
  13. Walaszek Michał
  14. Piekarski Maciej
  15. Wieczorek Paulina
  16. Fularczyk Mateusz
  17. Dąbek Jakub
  18. Załęski Tomasz (? – nieczytelny podpis)
  19.  Lewalski Grzegorz
  20. Kozłowski Grzegorz
  21. Nowak Tobiasz
  22. Sielawa Mateusz
  23. Wadecki Alan
  24. Adler Anna
  25. Sumiło Łukasz

Grupa 3:

  1. Humienny Daniel
  2. Habkowski Michał
  3. Szkatuła Dariusz
  4. Zabłotny Michał
  5. Modrzejewski Jerzy
  6. Wtorek Patryk
  7. Novakovic Savo
  8. Augustynowicz Łukasz
  9. Walczak Luiza
  10. Lewandowski Krzysztof
  11. Prabucki Tomasz
  12.  Kubryń Paweł (? – nieczytelny podpis)
  13. Pesta Kamil
  14. Murczyński Krzysztof
  15. Wiśniewski Jacek
  16. Duda Piotr
  17. Kozikowski Mateusz (? – nieczytelny podpis)
  18. Kulling Michał
  19. Halmann Robert
  20. Luberadzki Piotr
  21. Kupferschmidt Krystian
  22. Nalepka Dawid
  23. Kowalczyk Marek
  24. Miotke Jakub

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Kurs Japońskiego

CISCO

  • © 2017 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl