Karta egzaminacyjna – możliwość wydruku | PJATK w Gdańsku

Karta egzaminacyjna – możliwość wydruku

09.06.2009, 1:00

W serwisie dziekanatowym, na stronie www.dziekanat.pjwstk.edu.pl pojawiła się nowa pozycja w menu “karta egzamiancyjna”. Kartę można pobrać klikając na przycisk “pobierz kartę egzaminacyjną”, którą następnie należy wydrukować. Na tej karcie (oraz w indeksie) należy uzyskać wpisy od prowadzących wszystkie przedmioty realizowane przez Państwa w tym semestrze (również oceny niedostateczne- jeśli takie się pojawią) oraz zwrócić kartę z indeksem do dziekanatu w celu rozliczenia najpóźniej do 20 września br.Opcję wydruku kart będą mieć tylko studenci, którzy nie mają zaległości finansowych.