Koło naukowe – Zarządzanie Projektami IT | PJATK w Gdańsku

Koło naukowe – Zarządzanie Projektami IT

15.03.2014, 14:00

kompyZaproszenie do udziału w pracach Koła Zarządzania Projektami IT
Z inicjatywy dwojga studentów 4. semestru Informatyki, p. Alicji Rusieckiej i p. Karola Konopa, powstaje Koło Zarządzania Projektami IT.
Zakres zainteresowań Koła adresuje takie zagadnienia jak problemy i metodyki zarządzania projektami informatycznymi, planowanie przedsięwzięć i ich analizę biznesową, współczesne strategie wytwórcze, specyfikę projektów serwisowych, dobre praktyki czy wsparcie technologiczne procesów zarządzania – i jest otwarty na rozwinięcia i ciekawe propozycje. Przewidywane spotkania, warsztaty, dyskusje czy kursy przygotowujące do uzyskania certyfikatów planujemy prowadzić we współpracy z zapraszanymi ekspertami i specjalistami z firm i innych uczelni Pomorza. Opieki nad Kołem podjął się prodziekan St. Szejko.
       Wszystkich zainteresowanych, tak z WI jak i WSNM, zapraszamy do udziału w pracach Koła; zgłoszenia – kol. Karol Konop, s10790@pjwstk.edu.pl. Wstępnie należy zakładać, że spotkania uczestników Koła odbywać się będą późnym popołudniem, tak że powinny być dostępne również dla osób pracujących.