Koło naukowe – Zarządzanie Projektami IT | PJATK w Gdańsku

Koło naukowe – Zarządzanie Projektami IT15.03.2014, 14:00

kompyZaproszenie do udziału w pracach Koła Zarządzania Projektami IT
Z inicjatywy dwojga studentów 4. semestru Informatyki, p. Alicji Rusieckiej i p. Karola Konopa, powstaje Koło Zarządzania Projektami IT.
Zakres zainteresowań Koła adresuje takie zagadnienia jak problemy i metodyki zarządzania projektami informatycznymi, planowanie przedsięwzięć i ich analizę biznesową, współczesne strategie wytwórcze, specyfikę projektów serwisowych, dobre praktyki czy wsparcie technologiczne procesów zarządzania – i jest otwarty na rozwinięcia i ciekawe propozycje. Przewidywane spotkania, warsztaty, dyskusje czy kursy przygotowujące do uzyskania certyfikatów planujemy prowadzić we współpracy z zapraszanymi ekspertami i specjalistami z firm i innych uczelni Pomorza. Opieki nad Kołem podjął się prodziekan St. Szejko.
       Wszystkich zainteresowanych, tak z WI jak i WSNM, zapraszamy do udziału w pracach Koła; zgłoszenia – kol. Karol Konop, s10790@pjwstk.edu.pl. Wstępnie należy zakładać, że spotkania uczestników Koła odbywać się będą późnym popołudniem, tak że powinny być dostępne również dla osób pracujących.

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

CISCO

Kursy Linux LPI

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl