Konkurs dla maturzystów – wygraj studia na PJATK! | PJATK w Gdańsku

Konkurs dla maturzystów – wygraj studia na PJATK!

09.01.2020, 20:32

civitas_konkurs

Maturzyści, którzy wezmą udział w konkursie na esej „Ja, Polska, Europa, świat – 2040”, mogą wygrać bezpłatne studiowanie m.in. w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych!

Temat eseju „Ja, Polska, Europa, Świat – 2040” należy rozumieć jako pokazanie osobistych oczekiwań, nadziei, obaw, wizji lub prognoz przez osoby z pokolenia wkraczającego w dorosłość. Prace mogą dotyczyć dowolnie wybranego aspektu, ale powinny uwzględniać szerszy realistyczny kontekst przyczyn i konsekwencji.

Autorzy 100 najciekawszych prac zostaną zaproszeni do uczestniczenia w inicjatywie Młode Concilium i w lipcu 2020 roku w Warszawie wezmą udział w debatach z członkami Concilium Civitas.  Siedmiu pierwszych laureatów konkursu będzie zwolnionych z czesnego na wybranym przez siebie kierunku spośród tych oferowanych przez najlepsze uczelnie niepubliczne – w tym PJATK (w Warszawie i Gdańsku).

UWAGA! Termin zgłoszeń został wydłużony do 1 lutego 2020! Nie zmienia się natomiast termin oddawania prac: 24 lutego.

Szczegóły na stronie http://conciliumcivitas.pl/konkurs/.

• © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl