Konkurs „Telecomunication Seeds for the Future” | PJATK w Gdańsku

Konkurs „Telecomunication Seeds for the Future”

04.05.2016, 9:13

PJATK_Logo

.

K O N K U R S

Globalny koncern Huawei, lider technologii mobilnych i sieciowych, wspólnie z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych organizuje konkurs „Telecomunication Seeds for the Future”. Laureat konkursu, najlepsza studentka lub student z PJATK, weźmie udział w dwutygodniowych warsztatach technologicznych i kulturoznawczych w Chinach.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do 31 maja 2016 roku pracy (tzw. position paper) w języku angielskim na jeden z poniższych tematów:

1. Program Operacyjny Polska Cyfrowa – szanse i wyzwania

2. Rola i znaczenie cyberbezpieczeństwa w Polsce.

3. Jak działać przeciw wykluczeniu cyfrowemu w Polsce?

4. Czy Polska jest gotowa do budowania Smart City?

5. Jak innowacje mogą przyczynić się do wzrostu konkurencyjności Polski?

Praca musi być napisana w języku angielskim i nie przekraczać siedmiu stron (czcionka Times New Roman 12 pkt., 1.5 linii odstępu, 2 cm marginesów). Pracę w formacie PDF wraz z aktualnym życiorysem w języku angielskim, a także abstraktem (jedna strona w języku angielskim) należy przesłać na adres nielek@pjwstk.edu.pl. Wszystkie pytania proszę kierować do dr inż. Radosława Nielka.

W konkursie mogą brać udział studenci kierunków technicznych studiów inżynierskich, magisterskich uzupełniających i doktoranckich realizowanych przez PJATK.