Kursy Linux – zbieramy grupy na listopad | PJATK w Gdańsku

Kursy Linux – zbieramy grupy na listopad

04.10.2018, 16:18

linuxkursypjatkstrona

Na początek listopada planujemy start kursów Linux. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z opisami poszczególnych i zapisy poprzez formularz (dostępny TUTAJ)

Uwaga: Termin zapisów na kursy przedłużony do połowy listopada

(LPIC-1 101)
Celem kursu jest wprowadzenie do administracji systemem Linux (cz. 1): instalacja systemu, instalacja oprogramowania z repozytoriów, zarządzanie użytkownikami, praca w powłoce, zarządzanie plikami i katalogami, zarządzanie bibliotekami, usługami oraz sprzętem, a także praca w środowisku graficznym.
Zobacz pełny opis kursu

(LPIC-2 201)
Celem kursu jest  poszerzenie wiedzy z systemu Linux w zakresie administracji: dyskami, partycjami, systemami plików, macierzami dyskowymi, woluminami logicznymi, dyskami sieciowymi, szyfrowaniem dysków, kompilacją jądra i modułów oraz monitoringiem systemu i sieci.
Zobacz pełny opis kursu

Jednym z przewidywanych dostępnych terminów na kursy są piątki.

Więcej informacji o kursach i szkoleniach organizowanych przez nas można znaleźć w zakładce SZKOLENIA.

• © 2018 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl