Legitymacje studenckie – bilety okresowe komunikacji miejskiej w Gdańsku | PJATK w Gdańsku

Legitymacje studenckie – bilety okresowe komunikacji miejskiej w Gdańsku

03.10.2011, 12:15

Informujemy, iż studenci chcący posiadać kartę miejską upoważniającą do przejazdu środkami komunikacji miejskiej mogą doładować elektroniczne legitymacje biletami okresowymi komunikacji miejskiej w Gdańsku.

W tym celu proszę po otrzymaniu legitymacji PJWSTK udać się do jednego z punktów ztm:

- Punkt Obsługi Klienta Nr 1, ul. Witosa 12 (pętla tramwajowa Gdańsk-Chełm)

- Punkt Obsługi Klienta Nr 2, Al.grunwaldzka 8

- Punkt Obsługi Klienta Nr 3, Dworzec PKP Gdańsk Główny (w tunelu)

- Punkt Reklamacyjny, ul. Na Stoku 49

Uwaga! Pokwitowanie złożenia legitymacji wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem będzie stanowiło tymczasowe zaświadczenie o uprawnieniu do ulgi w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku (tylko tramwaje i autobusy).

Maksymalny czas realizacji to 5 dni roboczych.

Wniosek o przystosowanie legitymacji studenckiej do ładowania elektronicznym biletem okresowym: wniosek.pdf

wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie:  http://www.ztm.gda.pl/hmvc/index.php/sipinfo/wiecej/legitymacja