Legitymacje studenckie | PJATK w Gdańsku

Legitymacje studenckie

02.10.2011, 9:35

Studenci , którzy zakończyli rekrutację ( podpisanie kontraktu ) przed 20 września i do tego terminu wgrali zdjęcie w wersji elektronicznej , mogą odbierać legitymacje w Dziekanacie.

Uwaga ! Prosimy o wcześniejsze upewnienie się telefoniczne , że legitymacja jest do odbioru.

Uwaga !!!

Studenci, którzy wgrali zdjęcie już po podpisaniu kontraktu powinni ponownie wgrać zdjęcie do e- dziekanatu i złożyć podanie przez system e- podań o wydanie legitymacji ELS z zaznaczeniem , że są studentami I semestru.

Studenci PJWSTK, którzy  ponownie zarejestrowali się na I semestr i

• wcześniej odebrali ELS – przedłużają ważność legitymacji w Dziekanacie
  • mieli legitymację ” tradycyjną ” – wgrywają zdjęcie do e-dziekanatu i składają podanie przez system e-podań o wymianę legitymacji na ELS z zaznaczeniem, że są studentami I semestru