mgr inż. M. A. Płotka członkiem International Federation on Information Processing IFIP | PJATK w Gdańsku

13.03.2015, 10:38

PJATK_Logo

Miło nam poinformowac, że nasza koleżanka, mgr inż. Małgorzata A. Płotka została ostatnio przyjęta w skład jednej z wiodących, międzynarodowych organizacji – International Federation on Information Processing IFIP. Małgosia jest członkiem grupy roboczej WG 9.2 – Social Accountability and Computing i w lutym br. brała udział w pracach IFIP Special Interest Group 9.2.2 on Ethics and Computing. Gratulujemy!