Możliwości noclegowe – dla Studentów dziennych i zaocznych | PJATK w Gdańsku

Możliwości noclegowe – dla Studentów dziennych i zaocznych

23.09.2011, 10:18

Szanowni Państwo,

informujemy, że PJWSTK Gdańsk, wychodząc na przeciw potrzebom swoich Studentów, współpracuje z różnymi ośrodkami hotelowymi i hostelowymi. Nasi Studenci mogą w nich otrzymać korzystne zniżki (po przedstawieniu indeksu Uczelni). Oferta dotyczy przede wszystkim pobytów weekendowych (Studenci zaoczni), ale możliwe jest także wynegocjowanie korzystnej umowy pobytowej dla Studentów dziennych (“stancja hostelowa”).

Oferta współpracujących z nami hotelów obejmuje pokoje jedno-, dwu- i wieloosobowe (w standardzie hotelowym i hostelowym). Dotyczy ona zarówno lokalizacji niedaleko od siedziby PJWSTK (ok. 700m), jak i w centrum miasta i na Starym Mieście.

Ceny noclegu na 1 osobę rozpoczynają się już od 30pln (w przypadku większej liczby osób, ceny mogą być negocjowane).

Jeśli są Państwa zainteresowani wynajęciem miejsca noclegowego, proszę o zgłoszenie pod adresem:

izabela.przybyl@pjwstk.edu.pl