Nasza drużyna w finale Odysei Umysłu! | PJATK w Gdańsku

Nasza drużyna w finale Odysei Umysłu!

11.03.2019, 13:33

W ostatni weekend w Gdańsku 111 drużyn rywalizowało o miejsce w ogólnopolskim finale. Na podium stanęli też nasi studenci.

Odyseja Umysłu jest międzynarodowym konkursem kreatywnego rozwiązywania problemów. Uczestnicy rozwijają zdolność logicznego myślenia, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole mierząc się z różnymi, często bardzo abstrakcyjnymi, problemami. Ogranicza ich czas i dostępne zasoby. Nie ma natomiast ograniczeń ich wyobraźnia, która wyniosła naszych studentów do ogólnopolskiego finału. Ponownie spotkają się z innymi drużynami już 30 marca w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Tym razem stawką będzie wyjazd na ogólnoświatowy finał w Stanach Zjednoczonych.

odysejaumyslow

• © 2019 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl