Pierwszy akademicki podręcznik HCI w Polsce (autor: prof. M. Sikorski) | PJATK w Gdańsku

Pierwszy akademicki podręcznik HCI w Polsce (autor: prof. M. Sikorski)

06.04.2011, 10:19

Szanowni Państwo, wszyscy wiemy, że wykłady prof. Marcina Sikorskiego, naszego eksperta od spraw ergonomii i projektowania interfejsów należą do jednych z najciekawszych na naszej Uczelni. Cechuje je jasność przekazu i wielka znajomość tematu będąca udziałem Prowadzącego.

Z tym większą przyjemnością informujemy, że niedawno pod auspicjami PJWSTK wydana została książka autorstwa prof. Sikorskiego pt. “Interakcja człowiek-komputer”. Warto podkreślić, że jest to pierwszy polski podręcznik akadmicki poświęcony zagadnieniom komunikacji człowiek – maszyna. Zachęcamy do sięgnięcia po tę niezwykle ważną i interesującą książkę.

Zainteresowani mogą ją nabyć w PJ-kowym sklepie internetowym: https://ssl.pjwstk.edu.pl/sklep/product.php?id_product=59