PJATK prowadzi zajęcia on-line – #zostańwdomu | PJATK w Gdańsku

PJATK prowadzi zajęcia on-line – #zostańwdomu

23.03.2020, 13:07

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie już od 10 marca wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu Uczelni aby zapewnić bezpieczeństwo studentom i pracownikom oraz zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zgodnie z zarządzeniem Rektora PJATK, prof. Jerzego Pawła Nowackiego, w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 wprowadzono rozwiązania:

• od 10 marca zostały wstrzymane wyjazdy zagraniczne pracowników i studentów,
  • od 10 marca zostały odwołane wydarzenia organizowane na terenie uczelni,
  • od 16 marca wykłady i zajęcia są prowadzone on-line.

Zachęcamy wszystkich do rozważnego postępowania i przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #ZostańwDomu – w ten sposób chronimy zdrowie swoje i swoich bliskich.

W ramach tej akcji drużyna e-sportowa Ninja PJATK zorganizowała konkurs na facebooku. Więcej informacji na ich profilu: facebook.com/ninjapjatk/

Dla osób uczących się/pracujących w domu PJATK przygotowało również nakładki na zdjęcia profilowe (można jej użyć klikając w zdjęcie profilowe na profilu) facebook.com/polskojaponska

Legitymacje studenckie ważne do 31 maja
Specjalny tryb pracy jednostek PJATK