PJWSTK Gdańsk zaprasza na wykład 22.11.2009 – “Wirtualne sieci prywatne (VPN)” | PJATK w Gdańsku

PJWSTK Gdańsk zaprasza na wykład 22.11.2009 – “Wirtualne sieci prywatne (VPN)”

06.11.2009, 14:09

info_techPJWSTK Gdańsk zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład otwarty który odbędzie się w ramach zajęć dla studentów trzeciego roku z Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych o godz.10.00 w gmachu uczelni.

dr inż. Wojciech E. Kozłowski / INFO TECH
mgr inż. Tomasz Gromadzki / INFO TECH
www.infotech.pl

Wykład pt.
„Wirtualne sieci prywatne (VPN)”

w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych

Wykład przedstawia praktyczne sytuacje, w których wykorzystanie protokołów wirtualnych sieci prywatnych (ang. Virtual Private Networks – VPN) umożliwia bezpieczną i poufną komunikację w publicznych systemach telekomunikacyjnych. Omówiona zostanie szkieletowa architektura sieci VPN oraz stosowane protokoły. Następnie przedstawiona zostanie przykładowa procedura budowy i konfiguracji sieci VPN.