Termin składania deklaracji o ITN | PJATK w Gdańsku

Termin składania deklaracji o ITN

29.08.2010, 11:43

Termin składania deklaracji dotyczących zajęć w semestrze zimowym 2010/2011 (powtarzanie przedmiotów, zmiana trybu studiów itd., wpis warunkowy na następny semestr) upływa 25 września 2010 roku.
Po tym terminie, będą rozpatrywane jedynie szczególne przypadki i opłata za ITN będzie zwiększona o opłatę za “złożenie podania po terminie”.
Przypominamy, że nie ma możliwości powtarzania przedmiotów ze studiów stacjonarnych na studiach zaocznych oraz ze studiów zaocznych na studiach stacjonarnych.
Bardzo prosimy o rozważne deklarowanie przedmiotów do powtarzania. W przypadku rezygnacji z ITN ponoszą Państwo “opłatę za rezygnację z ITN”. W przypadku, gdy rezygnacja z ITN będzie złożona póżniej niż do 31 grudnia, ocena – niedostateczna (2) – z tego przedmiotu będzie się liczyła do średniej ze studiów.