Rejestracja do strefy “Dla Studenta” wstrzymana | PJATK w Gdańsku

Rejestracja do strefy “Dla Studenta” wstrzymana

09.02.2009, 1:00

Z powodu obowiązku zsynchronizowania kont użytkowników strony www.gdansk.pjwstk.edu.pl z ogólnymi kontami studentów w domenie pjwstk zostaliśmy zmuszeni do wstrzymania rejestracji nowych użytkowników. Ma to następujące konsekwencje:
1. Konta, które zostały już zarejestrowane zostaną usunięte.
2. Do logowania będzie trzeba używać tego samego loginu i hasła, którego używacie do logowania w systemie dziekanatu.

Przepraszamy za wynikły z tego problem i prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości – konta zostaną utworzone najpóźniej do końca tygodnia. Na ten czas przywróciliśmy dostępność informacji z dziekanatu i serwerowni.