Informacja Biura Karier Rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla Studentów | PJATK w Gdańsku

Informacja Biura Karier Rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla Studentów

05.04.2011, 22:55

Szanowni Państwo,

Biuro Karier PJWSTK Gdańsk zaprasza Studentów na szkolenie z autoprezentacji. Podczas zajęć nabędziecie Państwo umiejętności przydatne w szukaniu pracy – takich jak opracowywanie atrakcyjnego CV i listu motywacyjnego, przygotowywanie strategii rozmowy kwalifikacyjnej itp. Profesjonalnie przygotowany psycholog z doświadczeniem w procesach HR nauczy Was odpowiednich technik prezentacji umiejętności.

Szkolenie jest nieodpłatne.

Kurs trwać będzie dwa dni (weekendowe); termin: maj-czerwiec (dokładny termin zostanie ustalony później).

Uwaga: Liczba osób  - ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji udziela Biuro Karier PJWSTK Gdańsk (Izabela Przybył).

Zgłoszenia mailowe (na adres izabela.przybyl@pjwstk.edu.pl) przyjmowane są od 06. 04.2011.