Rozpoczęcie zajęć dla studentów I roku studiów niestacjonarnych | PJATK w Gdańsku

Rozpoczęcie zajęć dla studentów I roku studiów niestacjonarnych

24.09.2016, 13:46

Witamy studentów I roku Informatyki i Grafiki studiów niestacjonarnych ,

Rozpoczynamy nowy rok akademicki.
Zajęcia na I zjeździe ( Informatyka 8 października, Grafika 1 października.) rozpoczną się testem z j, angielskiego o godzinie : Informatyka – 7.45, Grafika – 8.00.
Test ten będzie podstawą do przydziału do grup ćwiczeniowych i ewentualnego wystąpienia z prośbą o transfer oceny ( szczegóły proszę sprawdzić w Regulaminie) .
Po teście  rozpoczną  Państwo zajęcia w swoich grupach ćwiczeniowych ( listy studentów i plany dostępne będą w gablotach, każdy z Państwa będzie mógł sprawdzić przydział do grupy w e-dziekanacie i komplenty plan w e-planie).
Na razie nie widzicie Państwo kompletnego planu zajęć ( tylko wykłady ).
Studenci Grafiki powinni przygotować się na zajęcia  z Rysunku i Malarstwa.
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą szkicowników, ołówków różnej twardości i gumek.