Rozpoczęcie zajęć w roku akademickim 2014/15 | PJATK w Gdańsku

Rozpoczęcie zajęć w roku akademickim 2014/15

25.09.2014, 10:30

thumb - pióroPrzypominamy, że zajęcia w roku akademickim 2014/15 na kierunku Informatyka, rozpoczynają się

1. na studiach stacjonarnych  - 29 września
  2. na studiach niestacjonarnych  -
    • semestr III i V  - 27 września
    • semestr I i VII – 4 października

Dokładny rozkład roku akademickiego znajdą Państwo w zakładce >>Dla studentów >>Plan roku akademickiego

Zajęcia od pierwszego dnia zajęć  odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem.

Studenci   I roku studiów stacjonarnych zaproszeni są   29 września na godzinę 9.30 na spotkanie   z Dziekanem .

Po spotkaniem zajęcia prowadzone będą  normalnie w grupach ćwiczeniowych.

Plan zajęć znajdą Państwo w zakładce >>Dla studentów >>Plany zajęć

Przydział do grup ćwiczeniowych proszę sprawdzić na swoim koncie w e-dziekanacie.

Przypominamy również , że student zobowiązany jest do uczestnictwa w zajęciach ze swoją grupą ćwiczeniową.

Samowolna zmiana grupy jest niedozwolona.

Przypominamy obowiązujący system nazewnictwa grup pdf.