Rusza kurs CISCO 1 – są jeszcze wolne miejsca! | PJATK w Gdańsku

Rusza kurs CISCO 1 – są jeszcze wolne miejsca!

02.03.2020, 13:33

Zapraszamy chętnych do dołączenia do kursu “CCNA sem.1 – Wprowadzenie do sieci” na jutrzejsze spotkanie (2 marca) o godzinie 18:00 w sali 117.
Prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1_KuqEwQd6IepP3Ny0sehShoGGPraxgqOmo-pCmy0weA

cisco 1 nastrone

Od tego roku nastąpiły zmiany w szkoleniach Akademii CISCO. Cykl szkoleń został skompresowany z 4 do 3 semestrów (oraz CISCO CCNA SECURITY):

Teraz tę samą wiedzę i umiejętności można nabyć szybciej. Oznacza to również, że uczestnicy biorący udział w pełnym cyklu szkoleń CISCO, ponoszą mniejszy koszt.

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sieci są fundamentem komunikacji przedsiębiorstw, szkół, administracji publicznej i osób prywatnych, a fundamentem Internetu i innych sieci opartych na protokole internetowym (IP) są rozwiązania firmy Cisco.

• © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl