Sukces Samorządu Studentów PJWSTK Warszawa | PJATK w Gdańsku

Sukces Samorządu Studentów PJWSTK Warszawa

06.09.2011, 12:52

Miło nam poinformować Państwa, że nasz „oddział” warszawski  Samorządu Studentów PJWSTK działa prężnie i rozwija kontakty międzyuczelniane.

Przewodnicząca Samorządu PJWSTK p.Paulina Chrupek została wybrana do Rady Wykonawczej stowarzyszenia MONSSUN.

Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 150 samorządów uczelni niepublicznych z całej Polski i kilkuset studentów czynnie uczestniczących w realizacji różnych projektów. Jego głównym celem jest reprezentowanie studentów oraz umacnianie pozycji szkół niepublicznych w ogólnopolskim systemie szkolnictwa wyższego.  Dodatkowo działa również we współpracy z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Mamy nadzieję, że nasz gdański Samorząd będzie rozwijał się szybko i wkrótce zanotuje na swoim koncie równie duże sukcesy.