Spotkanie informacyjne o konkursie Galileo Masters 2015 – 24.05, godz. 11:00, aula 015 | PJATK w Gdańsku

11.05.2015, 9:01

galileoSpotkanie informacyjne o konkursie Galileo Masters 2015

24 maja 2015 r., godz. 11:00, aula 015, PJATK Gdańsk

Czym są technologie kosmiczne i jak się je wykorzystuje? Jakie są segmenty sektora kosmicznego oraz możliwości ich współtworzenia? Jak działają aplikacje wykorzystujące dane satelitarne? Tego wszystkiego dowiecie się podczas  spotkania informacyjnego dotyczącego polskiej edycji międzynarodowego konkursu Galileo Masters – European Satellite Navigation Competition 2015. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wykorzystaniem systemów nawigacji satelitarnej w życiu codziennym.  Spotkanie odbędzie się w (określenie dokładnej daty, miejsca i godziny).

Twój pomysł – Twoja szansa

Galileo Masters to prestiżowy konkurs, podczas którego wybierane są najlepsze pomysły zastosowań nawigacji satelitarnej. Najlepsi pomysłodawcy, oprócz atrakcyjnych nagród finansowych i rzeczowych, mogą liczyć na wsparcie we wprowadzeniu produktu na rynek. Każdy uczestnik polskiej edycji ma także szansę na nagrody i wyróżnienia podczas międzynarodowego finału konkursu. Nagroda główna pieniężna w ponadregionalnym finale wynosi 20 000 euro!

Zgłoszenia do polskiej edycji konkursu European Satellite Navigation Competition (Galileo Masters), można nadsyłać do końca czerwca. Szansę na zwycięstwo mają pomysły o największym potencjale do wykorzystania w gospodarce, przemyśle i życiu codziennym.

Obawiasz się pokazać światu swój pomysł? Jury oraz organizatorzy podpisują klauzule zachowania poufności, a uczestnicy zachowują wszelkie prawa autorskie do zgłoszonych pomysłów na każdym etapie konkursu.

Zastanawiasz się, czy możesz wziąć udział w konkursie? Jeśli masz dobry pomysł, to jest najważniejsze! Zarówno osoby fizyczne, zespoły osób, przedsiębiorstwa, placówki naukowe i edukacyjne – mogą zgłaszać swój udział w konkursie. Dowiedz się  więcej na stronie  http://galileo-masters.pl/

Do zobaczenia na spotkaniu!

ESNC_Factsheet_2015_PL

plakat_a3_v0.4_PJATK