Szkolenia Cisco CCNA – nowy nabór | PJATK w Gdańsku

Szkolenia Cisco CCNA – nowy nabór

24.03.2014, 14:00

Cisco_CCNA

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z oferty Akademii Cisco przy PJWSTK Gdańsk. Aktualnie prowadzimy nabory na szkolenia:

• 2 semestr CCNA 5.0
  • 4 semestr CCNA 5.0
  • CCNA Security (nowość!)

Serdecznie zapraszamy absolwentów CCNA (ale nie tylko) do zainteresowania się szkoleniem CCNA Security.

CCNA Security jest to specjalistyczny kurs dotyczący bezpieczeństwa sieci komputerowych, przeznaczonym dla osób, które posiadają już wiedzę na poziomie kursu CCNA i chcą tę wiedzę rozszerzyć o tematy bezpieczeństwa sieciowego oraz praktycznych umiejętności wdrażania usług związanych z bezpieczeństwem i zabezpieczania sieci składających się z routerów i przełączników firmy Cisco.

Rejestracja opisana na stronie gdansk.pjwstk.edu.pl/cisco/.

Zapraszamy!