Targi edukacyjne “Akademia 2009″ | PJATK w Gdańsku

Targi edukacyjne “Akademia 2009″

24.03.2009, 1:00

ilustr_targiakademia

W dniach 18-20 marca wzięliśmy udział w największych targach edukacyjnych na pomorzu – Akademia 2009.\

Przy stoisku PJWSTK w Gdańsku można było zasięgnąć opinii naszych studentów, dowiedzieć się jakie są warunki studiowania oraz otrzymać informator.

Oprócz tego przewidzieliśmy też dodatkowe atrakcje: przez cały czas trwania targów dostępne były dwa stoiska komputerowe przy których można było zagrać w grę “Kapitan Binarny” napisaną przez studentów naszej Uczelni. Dla osób, które osiągnęły najlepsze wyniki przygotowane były nagrody.

Ponadto przez cały czas trwania targów wyświetlany był film wykonany za pomocą animacji 3D “Bugs Race” – stworzony przez studenta PJWSTK w ramach swojej pracy inżynierskiej.