Temat prac na Rozmowę Kalifikacyjną na Wydziale Sztuki Nowych Mediów | PJATK w Gdańsku

Temat prac na Rozmowę Kalifikacyjną na Wydziale Sztuki Nowych Mediów

16.06.2011, 11:01

Szanowni Państwo,

przedstawiamy temat pracy obowiązującej na Rozmowie Kwalifikacyjnej na Wydziale Sztuki Nowych Mediów:

CZŁOWIEK, LUSTRO (LUSTERKO), DRZWI, MOTYL – barwna kompozycja ilustracyjna w formacie 50×50 cm zbudowana WYŁĄCZNIE z podanych 4 elementów.

Podane 4 elementy należy tak zakomponować na płaszczyźnie kwadratu by tworzyły logiczny układ przestrzeni i  narracji plastycznej.

Technika realizacji dowolna, prezentacja w postaci wydruku 50×50 cm lub oryginału własnoręcznie wykonanej ilustracji 1:1.

Oprócz wyżej wymienionej pracy, prosimy o przedstawienie własnego portfolio – zawartość i techniki dowolne (malarstwo, rysunek, grafika komputerowa, fotografia, wideoklip, strony internetowe, komiks, manga i inne). Nie określamy liczby prac – wierzymy, że pokażecie nam Państwo coś, co powie więcej o Waszym zainteresowaniu Sztuką.