Teresa Płotkowiak, studentka SNM laureatką konkursu plakat Life Festival | PJATK w Gdańsku

Teresa Płotkowiak, studentka SNM laureatką konkursu plakat Life Festival

16.09.2013, 8:22

lifeSzanowni Państwo,

jest nam niezwykle przyjemnie poinformować, że Studentka Wydziału Sztuki Nowych Mediów zdobyła I nagrodę na konkursie plakatu organizowanym w ramach Life Festival 2013. Laureatka zasługuje na szczególne wyróżnienie, bowiem startowała w kategorii profesjonalnej, gdzie stawała w szranki z artystami z bogatym dorobkiem, zajmującymi się zawodowo projektowaniem graficznym.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora festiwalu: http://lifefestival.pl/pl/news/drugi-dzien-lfo-2013-lamanie-kanonow,z,63.html

Nagrodzone prace:all

I praca laureatki (zwraca uwagę prostota przekazu i siła zastosowanych elementów komunikacji):
teresa