WOWZAPP w PJWSTK już dzisiaj! | PJATK w Gdańsku

WOWZAPP w PJWSTK już dzisiaj!

09.11.2012, 9:08

Dołącz do tysięcy programistów na całym świecie, 9-11 listopada 2012,  tworząc aplikacje dla następnej generacji Windows!
W tym samym czasie, w różnych zakątkach świata  - od uczelnianych kampusów po biura firmy Microsoft, wszystkie te miejsca będą tętnić energią, muzyką, a wszystko to z darmowym jedzeniem i masą dodatkowych atrakcji.

Agenda spotkania wygląda następująco:

• Piątek 17:00  –   otwarcie i wprowadzenie uczestników w zasady wydarzenia
  • Piątek 17:30  –   podzielenie uczestników wydarzenia na dwie grupy (osoby zaczynajace przygodę z Windows 8 – szkolenie techniczne, osoby znające platformę – zaczynają programować)
  • Piątek 23:30  – Niedziela 17:00 – uczestnicy będą mogli tworzyć aplikacje
  • Niedziela 17:15 – Podsumowanie i zakończenie wydarzenia

Grupa IT PJWSTK, przy współpracy z Grupą .NET z PG oraz Kolor.NET z UG organizuje to wydarzenie, w budynku PJWSTK w Gdańsku.