Wybór lektoratu – Informatyka i Grafika dzienne 3 semestr | PJATK w Gdańsku

Wybór lektoratu – Informatyka i Grafika dzienne 3 semestr

05.12.2013, 12:50

kobieta światSzanowni Państwo,

od przyszłego semestru (czwartego) na studiach dziennych Informatyki oraz Grafiki  istnieje możliwość zmiany lektoratu na inny.

Można oczywiście kontynuować naukę języka angielskiego na dotychczasowym poziomie, bądź rozpocząć naukę nowego języka.

Alternatywami mogą być język hiszpański, niemiecki bądź inny, według Państwa preferencji. Możemy uruchomić nowy lektorat na poziomie podstawowym bądź wyższym – wszystko zależy od Państwa życzeń i oczywiście od tego, czy do utworzenia nowej grupy znajdzie się odpowiednia ilość osób.

UWAGA: zapisy trwają do 20.12 !!!

Deklaracje są ostateczne oraz po wyborze innego lektoratu nie ma powrotu do lektoratu z języka angielskiego !

Aby dokonać wyboru lektoratu, należy podpisać się na listach dostępnych w dziekanacie.