Wyjazd Integracyjny, 21-26 września | PJATK w Gdańsku

ilustr_uwaga

Wyjazd Integracyjny, 21-26 września
Zgorzałe k. Kartuz nad jeziorem Raduńskie Górne

Już po raz kolejny Samorząd Studentów ma dla Was wszystkich nie lada atrakcję, na której nie może Cię zabraknąć. Zaczynasz studia na PJ-tce, a może już studiujesz, jednak chciałbyś poznać kogoś nowego. To właśnie dla Ciebie jest organizowany Wyjazd Integracyjny 2009, w tym roku bawimy się pod hasłem “Integracyjne, rozrywkowo”, czyli mały dreszczyk emocji wraz z niezapomnianymi wrażeniami i wspomnieniami. W tym roku postanowiliśmy powrócić z naszym wyjazdem w miejsce, które jest nam już dobrze znane. Przepiękne jezioro Raduńskie Górne, Kaszubskie czyste powietrze oraz niezapomniany klimat ośrodka Sosnówka – miejsce, które zauroczyło zeszłorocznych uczestników wyjazdu. Po prostu wymarzona przestrzeń na wypoczynek, wspólnie z nowymi znajomymi ze studiów. Pamiętaj, w grupie zawsze raźniej i łatwiej odnaleźć się w nowym otoczeniu, wymienić się doświadczeniami. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z ośrodka oraz zeszłorocznego wyjazdu. Mam nadzieje, do zobaczenia w Sosnówce.

Zapraszam i pozdrawiam
Kasper Kędzierski – Przewodniczący Samorządu Studentów – Warszawa