Wykład otwarty – Urządzenia Internetu rzeczy z perspektywy hakera | PJATK w Gdańsku

Wykład otwarty – Urządzenia Internetu rzeczy z perspektywy hakera

10.04.2019, 10:36

Podczas kolejnego wykładu z modelowania i analizy systemów informacyjnych naszym gościem będzie inż. Radosław Karpowicz – absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku, obecnie zajmujący stanowisko Application Security Engineer w firmie Auth0. Wygłosi on prelekcję połączoną z praktyczną prezentacją na temat:

“Urządzenia Internetu rzeczy, czyli IoT (ang. Internet of Things) z perspektywy hakera.”

W programie:

- Czym jest IoT?

- Dlaczego kamera Wi-Fi może Cię podglądać

- Najpopularniejsze ataki na urządzenia (drukarki, kamery, czujniki)

- Jak się bronić przed hakerami?

- Hakowanie na żywo (DEMO)

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych studentów oraz osoby zainteresowane tym tematem.

Data i miejsce:

16 kwietnia 2019 (wtorek)

godzina 13:15

aula 015 (parter)

urządzenia internetu z perspektywy hakera

• © 2019 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl