Wyniki ankiet oceny dydaktyków TOP5 i Best Lector :-) | PJATK w Gdańsku

Wyniki ankiet oceny dydaktyków TOP5 i Best Lector :-)

05.04.2011, 22:26

Szanowni Państwo,
publikacja wyników trochę nam się odłożyła w czasie, ale to nie oznacza, że Wydział Sztuki Nowych Mediów w tym czasie odpoczywał :-)

Tak jak obiecywałem, ocena wystawiana przez Studentów jest niezwykle istotna w procesie budowy naszego Wydziału. Pomaga ona nam zrozumieć, na co musimy w przyszłości zwrócić uwagę, co poprawić i usprawnić. Nawet wysokie oceny nie zwalniają nas z ciągłej pracy nad sobą. Nikt nie jest doskonały – zawsze może być lepiej :-)

Dziękuję za wszystkie Państwa uwagi – te pozytywne i te krytyczne. Zwłaszcza te ostatnie są dla nas cennym źródłem informacji. Mam nadzieję, że w tym semestrze udało się rozwiązać przynajmniej część problemów. Nad pozostałymi będziemy pracować. Moim osobistym zapewnieniem i zobowiązaniem jest, aby wnioski z ankiet systematycznie wdrażać je w życie (nawet jeśli nie zawsze wszystko jest proste…)

W każdym razie miło nam ogłosić, że najbardziej docenianym dydaktykiem został prof. dr hab. Tomasz Bogusławski. GRATULACJE!

Pierwsza piątka przedstawia się następująco (w kolejnych edycjach będziemy zawsze przypominać poprzednie TOP-5):

1. Tomasz Bogusławski – 8.64 (maks = 10.0)

2. Adam Kamiński 8.48

3. Wojciech Mościbrodzki 8.43

4. Beata Cedrzyńska 8.41

5. Zbigniew Treppa 8.31

W kategorii Najlepsza lektorka wygrała:

1. mgr Alina Swebocka (9.37)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Studentom za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiet, zaś wykładowcom – gratuluję dobrych wyników.

prodziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów,

Wojciech St. Mościbrodzki