Wyniki konkursu informatycznego dla gimnazjalistów | PJATK w Gdańsku

Wyniki konkursu informatycznego dla gimnazjalistów

21.12.2010, 18:50

Szanowni Państwo,

informujemy, że Rejonowa Komisja Konkursowa w składzie: prof. Marek Bednarczyk (dziekan Wydziału Informatyki), mgr Wojciech Mościbrodzki (prodziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów), mgr Izabela Przybył, mgr Szymon Bednarczyk, dokonała sprawdzenia prac.

Poniżej zamieszczamy pełną listę startujących, wraz z uzyskanymi przez nich punktami. Przypominamy, że o przejściu do następnego etapu decydować będą progi punktowe zależne od wyników wszystkich rejonów – dlatego decyzji o kwalifikacji prosimy szukać na stronach internetowych Komisji Wojewódzkiej (http://www.jezuici.pl/kostka/).

Plik Excel z wynikami konkursu można pobrać TUTAJ.