Wyniki Gimnazjalnego Konkursu z Informatyki 18.01.2012 | PJATK w Gdańsku

Wyniki Gimnazjalnego Konkursu z Informatyki 18.01.2012

18.01.2012, 15:25

Szanowni Państwo,

w dniu 18.01.2012 Komisja Konkursu zakończyła sprawdzanie prac. Poniżej prezentujemy listę wyników. Wszystkim Uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na następną edycję.

Plik xls do pobrania (zakres publikowanych danych zgodny z Regulaminem Konkursu): TUTAJ

Prace i protokoły zostaną przekazane do siedziby współorganizatora – Liceum o.o. Jezuitów w Gdyni.

(-) Komisja Konkursowa

UWAGA: W nagrodę za trud włożony w przygotowania oraz wysiłki egzaminacyjne, specjalnie dla Uczestników Konkursu przygotowaliśmy specjalną nagrodę: wszystkie osoby zgłoszone do Konkursu mają prawo do takiej samej zniżki na wszystkie kursy Akademii Adobe w PJWSTK, jakimi cieszą się Studenci PJWSTK!

Jeśli chcesz poznać tajniki cyfrowej edycji obrazu, retuszu i obróbki zdjęć i filmów – skorzystaj z naszej Akademii.
Nagroda obowiązuje do końca marca 2012.

Nauczycieli zainteresowanych szkoleniami grupowymi dla Szkół, prosimy o kontakt z prodziekanem Wydziału Sztuki Nowych Mediów, Wojciechem Mościbrodzki (wojmos@pjwstk.edu.pl).

Więcej informacji na stronie: http://gdansk.pjwstk.edu.pl/po-zajeciach/akademia-adobe/