Zbieramy grupę na kurs UX! | PJATK w Gdańsku

Zbieramy grupę na kurs UX!

01.02.2020, 12:50

Zapraszamy osoby, które od niedawna interesują się obszarem UX lub które chcą rozpocząć swoją karierę jako specjaliści UX.
Kurs wprowadza w zagadnienia związane z projektowaniem doświadczeń użytkownika (ang. User Experience Design, UX). Uczestnicy w ramach praktycznych ćwiczeń poznają wachlarz narzędzi i technik wykorzystywanych przez profesjonalnych projektantów UX m.in. kanwę propozycji wartości, personę UX, prototypowanie (paper protyping) czy testy użyteczności. Kurs prowadzi krok po kroku przez proces projektowy wykorzystywany w organizacjach.
Po kursie:

• dowiesz się kim jest projektant UX i UI, badacz i jakie pełnią role w zespole produkcyjnym;
  • będziesz znał/a techniki i metody wykorzystywane w procesie projektowania UX;
  • będziesz potrafił/a zaplanować proces projektowy i wybrać odpowiednie metody UX;
  • poznasz podstawy prototypowania i przydatne narzędzia.
Liczba godzin w kursie: 16
Koszt kursu: 1190 PLN
Dla studentów oraz absolwentów PJATK mamy specjalną cenę: 350zł!
Terminy: do ustalenia po zebraniu się odpowiedniej liczby zainteresowanych.
Więcej informacji o kursie: tutaj
Kliknij tutaj aby zgłosić swoje zainteresowanie w formularzu zapisów.
UWAGA! Zbieramy chętnych na pierwszą edycję do 20.02.2020
Do tego czasu obowiązują też wyżej wymienione ceny dla zapisanych.

• © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl