Zdolni z Pomorza w PJWSTK | PJATK w Gdańsku

Zdolni z Pomorza w PJWSTK14.02.2014, 20:13

15 lutego odbędzie się spotkanie ze Zdolnymi z Pomorza. Młodzież weźmie udział w serii wykładów oraz ćwiczeń zorganizowanych przez wykładowców PJWSTK.

Agenda:

10.00 -10.20 – Krótka prezentacja wydziałów Sztuki Nowych Mediów oraz Informatyki
10.20 -11.20 – Co w praktyce zrobić można z Galileo?
11.30- 12.30 – Warsztaty UX (Stowarzyszenie inqub.IT)
12.40 -13.40 – Laboratorium: Grafika i animacja 3D z Blenderem

Galileo:
Intel rozpoczyna promocję nowej tej nowej platformy z zamiarem wyparcia RaspberryPi, BeagleBoard i podobnych platform komputerowych typu SoC (System on a Chip). Czy mu się to uda z Galileo, wyposażonym w 32-bitowy procesor architektury x86?
I co właściwie można zrobić z takim Galileo lub Raspberry Pi ??

O tym w pierwszym wystąpieniu.
UX, czyli User eXperience
Jak dowodzi sukces Apple czynnikiem decydującym o powodzeniu rynkowym jest satysfakcjonująca interakcja klienta z produktem. Dlatego rozwijanie pomysłu w produkt organizuje się dziś koncentrując na analizie doświadczeń klienta. Właśnie temu poświęcone będą warsztaty prowadzone przez inqub.IT - stowarzyszenia, którego misją jest rozwój i promocja metodyki i2i (= ideas to industry!). Celem i2i jest uczyć się i pomagać innym w nauczeniu się jak przekuwać pomysły na produkty informatyczne w realnie działające rozwiązania. Dlatego celem inqub.IT jest również tworzenie środowiska grupującego trzy kategorie ludzi:

  • tych mających ciekawe lub wręcz rewolucyjne pomysły z dziedziny informatyki,
  • tych poszukujących możliwości realizacji ciekawych pomysłów,
  • oraz ludzi chcących zdobyć kompetencje technologiczne i organizacyjne, które pozwolą im realizować własne, bądź brać udział w realizacji ciekawych projektów innych ludzi

Blender

Poznaj możliwości Bezpłatnego programu do Grafiki oraz Animacji 3d.  Zajęcia poprowadzi założyciel POLSKIEGO KURSU BLENDERA Piotr Arłukowicz. Ćwiczenia będą prowadzone przy profesjonalnych stanowiskach komputerowych.

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Kurs Japońskiego

CISCO

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl